801 003 185 | 61 642 92 32, 502 171 373
rezerwacje@holidayexperts.pl
Aktualności
17.03.2017
Nowa gwarancja ubezpieczeniowa do 31 marca 2018r

Z przyjemnością informujemy o udzieleniu nam przez TU Europa S.A. nowej gwarancji ubezpieczeniowej na okres 01.04.2017 - 31.03.2018r.

Promocje
Zasady rezerwacji
W celu założenia rezerwacji prosimy o wybranie najbardziej dogodnego dla Państwa sposobu:

- poprzez stronę internetową rezerwując jedną z dostępnych ofert on-line. Po dokonaniu rezerwacji nasi konsultanci bezzwłocznie skontaktują się z Państem w celu ustalenia końcowych szczegółów
- kontaktując się z infolinią nr 801 003 185 lub 61 822 00 06
- w naszych salonach sprzedaży w Poznaniu i Warszawie
- w jednym z ponad 600 biur agencyjnych w całej Polsce (adresu biur znajdziecie Państwo w zakładce "kontakt").

Oferty, które prezentujemy na stronie internetowej oraz w biurach agencyjnych są tylko częścią i przykładem naszej oferty.
Na Państwa życzenie z przyjemnością:

- doradzimy w wyborze kierunku wakacyjnego oraz terminie wakacji
- przedstawimy ofertę z dowolonego lotniska w Polsce i krajach sąsiednich
- skalkulujemy wakacje dla dowolnej ilości dni
- przygotujemy wakacje łączone w dowolnej konfiguracji

Czekamy na Państwa

Świat stoi otworem!
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ważne wskazówki i informacje
:
 
! Kategoryzacja hoteli jest oparta na lokalnych przepisach i kryteriach obowiązujących w poszczególnych krajach i może nie odpowiadać polskim czy europejskim standardom. Szczegółowy opis zakwaterowania dotyczy podstawowego typu pokoju w danym hotelu (informacje o pokojach wyższych kategorii dostępne na stronie www.holidayexperts.pl, prosimy również o kontakt pod adresem rezerwacje@holidayexperts.pl oraz nr tel 801 003 185).
 
! Ceny pakietów pobytowych oraz wycieczek podane na stronie internetowej są oparte na najniższych dostępnych taryfach przelotu oraz promocyjnych cenach zakwaterowania i wycieczek. W przypadku braku dostępności promocyjnych taryf przelotu i zakwaterowania cena może ulec zmianie.

! Aktualne warunki uczestnictwa Biura Podróży Holiday Experts są dostępne na stronie internetowej pod adresem: http://www.holidayexperts.pl/p,Warunki-uczestnictwa
Newsletter
wypisz mnie
Dla Klienta
Dla Agenta
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Opublikowane na stronach holidayexperts.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.