801 003 185 | 61 642 92 32, 502 171 373
rezerwacje@holidayexperts.pl
Aktualności
17.03.2017
Nowa gwarancja ubezpieczeniowa do 31 marca 2018r

Z przyjemnością informujemy o udzieleniu nam przez TU Europa S.A. nowej gwarancji ubezpieczeniowej na okres 01.04.2017 - 31.03.2018r.

Promocje
O nas
Szanowni Państwo!

Przez wiele ostatnich lat podróżując po różnych zakątkach świata zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do zorganizowania dla Państwa udanych wakacji i dalekich podróży. Nadszedł czas aby to, co według Nas najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe zawrzeć w ofercie naszego biura podróży Holiday Experts. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą największą pasją i jednocześnie sposobem na życie.

Co oferujemy?

Holiday Experts..., nazwa naszego biura zobowiązuje do zaoferowania Państwu produktu sprawdzonego, atrakcyjnego i przygotowanego w najdrobniejszych szczegółach. To dlatego już od kilku sezonów nasi klienci wracją do Nas, aby zakupić kolejne wakacje marzeń.

Każdego lata proponujemy Państwu spędzenie wakacji w popularnych kurortach Morza Śródziemnego. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy Hiszpanią a Cyprem a także przesłać zapytanie o organizację imprezy na innym dowolnym europejskim kierunku.

Nasza całoroczna oferta imprez objazdowych obejmuje specjalnie przygotowane programy zwiedzania i poznawania między innymi uroków Chin, Meksyku, Indii, Sri Lanki, Tunezji oraz Tajlandii i Kambodży. Proponujemy również Państwu wakacje pobytowe w luksusowych hotelach na Dominikanie, Kubie, Malediwach, Sri Lance, Mauritiusie, Seszelach, w Meksyku, Wenezueli oraz wielu innych egzotycznych destynacjach. Nasza oferta wycieczek objazdowych i wypoczynku to prawie 40 kierunków...

 
a kolejne wprowadzimy do sprzedaży w najbliższych tygodniach.

Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie zajmują specjalne pakiety objazdowe i pobytowe oznaczone jako Premium Traveller. Łącząc programy objazdowe z ofertą zakwaterowania w najwyższej klasy hotelach, stworzyliśmy produkt, który z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

W ramach oferty Premium Traveller przygotujemy również indywidualne programy „skrojone na miarę” według Państwa preferencji i sugestii.

A dla klientów instytucjonalnych zaproponujemy imprezy incentive`owe oraz szkoleniowe wraz z atrakcyjnymi programami pobytowymi.

Dlaczego z Nami?

Doświadczenie, fascynacja podróżami, otwartość na Państwa wymagania to tylko niektóre z naszych atutów. O wielu innych przekonamy Państwa podczas wspólnego podróżowania!

Zapraszamy!
Holiday Experts
Newsletter
wypisz mnie
Dla Klienta
Dla Agenta
Copyright by KSI Media 2013. All rights reserved.
Opublikowane na stronach holidayexperts.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumienu przepisów kodeksu cywilnego.