nasza strona na facebooku

   Szanowni Państwo!

    Przez wiele ostatnich lat podróżując po różnych zakątkach świata zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do zorganizowania dla Państwa udanych wakacji i dalekich podróży. Nadszedł czas aby to, co według Nas najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe zawrzeć w ofercie naszego biura podróży Holiday Experts. Z ogromną przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą największą pasją i jednocześnie sposobem na życie.

   Co oferujemy?       

    Holiday Experts..., nazwa naszego biura zobowiązuje do zaoferowania Państwu produktu sprawdzonego, atrakcyjnego i przygotowanego w najdrobniejszych szczegółach.

Każdego lata proponujemy Państwu spędzenie wakacji w popularnych kurortach Morza Śródziemnego. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy Grecją, Hiszpanią, Tunezją czy Cyprem.

Nasza całoroczna oferta imprez objazdowych obejmuje specjalnie przygotowane programy zwiedzania i poznawania między innymi uroków Chin, Meksyku, Indii, Sri Lanki, Tunezji oraz Tajlandii i Kambodży. Proponujemy również Państwu wakacje pobytowe w luksusowych hotelach na Dominikanie, Kubie, Malediwach, Sri Lance, Mauritiusie, Seszelach, w Meksyku, Wenezueli oraz wielu innych egzotycznych destynacjach. Nasza oferta wycieczek objazdowych i wypoczynku to prawie 40 kierunków....

A_c_2_lato_2012.jpg

... a kolejne wprowadzimy do sprzedaży w najbliższych tygodniach.

Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie zajmują specjalne pakiety objazdowe i pobytowe oznaczone jako VIP Experts. Łącząc programy objazdowe z ofertą zakwaterowania w najwyższej klasy hotelach, stworzyliśmy produkt, który z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

W ramach oferty VIP Experts przygotujemy również indywidualne programy „skrojone na miarę” według Państwa preferencji i sugestii.

A dla klientów instytucjonalnych zaproponujemy imprezy incentive'owe oraz szkoleniowe wraz z atrakcyjnymi programami pobytowymi.

  Dlaczego z Nami?

  Doświadczenie, fascynacja podróżami, otwartość na Państwa wymagania to tylko niektóre z naszych atutów. O wielu innych przekonamy Państwa podczas wspólnego podróżowania!

 Zapraszamy!

 Holiday Experts